با ۶ کشور تفاهم نامه داریم تا درباره شهدای ترور فیلم سینمایی ساخته شود

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ما ۲۱ هزار شهید ترور و امنیتی داریم که ۱۷ هزار شهید توسط سازمان منافقین به شهادت رسیدند.
امیرحسین قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: ما ۲۱ هزار شهید ترور و امنیتی داریم. صرفا ۱۷ هزار شهید توسط سازمان منافقین به شهادت رسیدند که این تعداد بیشتر بر سر زبان‌ها مانده است.
وی ادامه داد: خانواده این شهدا انجمن‌هایی در سازمان ملل دارند نظیر انجمن دفاع قربانیان ترور که با سازمان‌های بین المللی ارتباط دارند و جز سازمان‌های داخلی و بین المللی هستند که به عنوان خانواده‌های شهدای ترور پیگیری‌های حقوقی را انجام می دهند.
قاضی زاده هاشمی درباره ساخت آثار بین المللی درباره این جنایات نیز بیان کرد:  تفاهم نامه با ۶ کشور داریم که در این باره فیلم های سینمایی بسازیم و نمایشگاه‌هایی را هم برگزار کردیم، اما هنوز به این نقطه نرسیدیم که به قرار داد برسد؛ روابط فرهنگی در عرصه بین الملل باید برای این امر تقویت شود.

همچنین ببینید

تاکید بر کاهش جانباختگان حوادث رانندگی در سال ۱۴۰۳

رئیس پلیس راهور فراجا کاهش تصادفات و مصدومان و جانباختگان حوادث ترافیکی را یکی از اولویت‌های ابن پلیس برای سال ۱۴۰۳ اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *