بازدید معاون خدمات شهری شهرداری تهران از بوستان‌های پایتخت

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران به منظور خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان در روز طبیعت از بوستان‌های ملت، یاس‌ فاطمی، بوستان جنگلی شیان و همچنین پارک جنگلی چیتگر بازدید کرد.
به گزارش ایسنا، حسین نظری، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران پیرامون بازدید صبحگاهی خود از بوستان‌های شهر تهران در روز طبیعت اظهار کرد: به منظور خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان در روز طبیعت از بوستان‌های ملت، یاس‌ فاطمی شمالی و جنوبی، بوستان جنگلی شیان و لویزان، پارک جنگلی چیتگر غربی و شرقی بازدید کردیم تا بررسی کنیم امکانات تفریحی برای شهروندان فراهم باشد.
وی با اشاره به اینکه از شهروندان درخواست می‌کنیم همزمان با استفاده از طبیعت و فضای سبز در روز طبیعت، حرمت ماه مبارک رمضان و ایام شهادت حضرت علی(ع) را حفظ کنند، ادامه داد: خواهشمندیم شهروندان توصیه‌های ایمنی را در پارک‌ها و فضای سبز جدی بگیرند و همراهی کنند تا خدمت رسانی بهتری به شهروندان داشته باشیم.
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در پایان خاطرنشان کرد: کلیه کارگران و نیروهای خدمات شهری و فضای سبز به صورت ۲۴ ساعته در بوستان‌ها مستقر و آماده خدمت رسانی به منظور نظافت و پاکسازی هستند.

همچنین ببینید

کشف حدود ۸۸ کیلوگرم تریاک با طعم هندوانه در قم

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم گفت: پس از انتقال و تخلیه بار در بازرسی صورت گرفته از کامیون موصوف، " در ۲۲ هنداونه، ۲۸۷ بسته کوچک مواد مخدر تریاک به وزن کلی ۸۷ کیلو و ۹۰۰ گرم "کشف شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *