بازداشت موبایل قاپ حرفه ای در خیابان دماوند

حوادث رکنا: موبایل قاپ حرفه ای در خیابان دماوند تهران توسط ماموران انتظامی دستگیر شد.
به گزارش رکنا، سرهنگ رضا صادقی پور سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت به تشریح این خبر پرداخت و گفت: در 15 فروردین ماه امسال، ماموران گشت کلانتری 106 نامجو در راستای طرح مبارزه با موبایل قاپی و کیف قاپی در حال گشت زنی در محدوده خیابان دماوند تهران بودند که متوجه فردی مشکوک می شوند که بلافاصله پس از مشاهده ماموران اقدام به تغییر مسیر کرده و متواری شد.
این مقام انتظامی عنوان داشت: ماموران به این فرد مشکوک شده و سریعا دستور ایست را صادر کردند اما متهم بدون توجه به دستورات پلیسی به فرار ادامه داد و ماموران برای متوقف کردن مظنون اقدام و طی تعقیب و گریزی کوتاه موفق به دستگیری وی شدند.
این مقام انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام تر ماموران کلانتری اشاره کرد و گفت: در بازرسی از وی یک دستگاه تلفن همراه یافت شد که پس از استعلام، مشخص شد که دستگاه تلفن همراه مسروقه است.
سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری ادامه داد: متهم برای بررسی بیشتر و سیر مراحل قانونی به کلانتری 106 نامجو تحویل داده شد و در بررسی های بعدی  متهم اعتراف کرد که سابقه چندین فقره سرقت مشابه را داشته است.
همچنین سرهنگ صادقی پور به شهروندان توصیه کرد: در معابر و مکان های شلوغ هنگام مکالمه با تلفن همراه، از هندزفری یا هدفون استفاده کرده و همچنین از دادن تلفن همراه به افراد غریبه خودداری نموده تا امکان سرقت تلفن همراه را به حداقل برسانند.

همچنین ببینید

توقیف خودرو با بیش از ۵۰ میلیون تومان خلافی

رئیس پلیس‌راه یاسوج: ماموران پلیس‌راه یاسوج-اصفهان حین گشت‌زنی، خودروی پژو پارس را به‌علت حرکات مخاطره‌آمیز و دارا بودن خلافیِ بالا توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *