این ساختمان در گیشا برای دومین بار هدف دزدان قرار گرفت + جزییات

حوادث رکنا: ساختمانی که دی ماه سال گذشته هدف دزدان قرار گرفته بود برای دومین بار در نوروز 1403 هدف دزدان قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار رکنا، ساختمان 10 واحدی محله گیشا که در تاریخ 15 دی ماه سال 1402، در طی 48 دقیقه 4 واحد مسکونی اش مورد سرقت قرار گرفته بود در حالی روز 10 فروردین ماه سال جاری دوباره مورد حمله دزدان قرار گرفت که دوربین های مداربسته در ساختمان نصب شده بود.
یکی از اهالی ساختمان به رکنا گفت: سارقین مجتمع مسکونی ما ساعت 20:46 دقیقه جمعه 15 دی ماه سال 1402 از طریق پارکینگ وارد ساختمان شدند و 4 واحد را در 48 دقیقه سرقت کرده بودند و پلیس برای تحقیق وارد ساختمان شد و حتی انگشت نگاری هم کردند و با توجه به اینکه سرنخ هایی از دزدان به دست آمده اما هنوز دزدان دستگیر نشدند.
وی افزود: جالب تر اینکه دزدان بار دیگر و برای دومین بار و در حالیکه دوربین ها مداربسته نصب کرده بودیم دزدان روز 10 فروردین به خونسردی وارد ساختمان شده و از انباری ها دست به سرقت زده اند.
این مرد جوان ادامه داد: هنوز دزدان میلیاردی خانه خودم و همسایه ها دستگیر نشدند و دومین سرقت هم رقم خورده و اهالی ساختمان دیگر احساس امنیت ندارند و همیشه ترس از حضور دزدان در خانه هایمان را داریم و از مسئولان قضایی و پلیس می خواهیم که دزدان خانه مان را دستگیر کنند تا امنیت به خانه هایمان بازگردد.

همچنین ببینید

زن متقاضی طلاق: وضع مالی خوبی داشتم، همدم می‌خواستم!

یک زن متقاضی طلاق در شورای حل اختلاف گفت: من در زندگی چیزی کم نداشتم فقط به دنبال همدم بودم ولی بعدها فهمیدم که همسرم به خاطر پول با من ازدواج کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *