اکران طرح الگوی زندگی علوی در پایتخت

در آستانه سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) اکران‌های فرهنگی شادباش این روز در پایتخت اجرا شد.
در آستانه یکم ذی‌الحجه سالروز ازدواج فرخنده و مبارک حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) و نام‌گذاری این روز به سبب برکت ازدواج این دو معصوم به روز ازدواج، اکران‌های فرهنگی «ازدواج آسان عشق پایدار» با تلاش سازمان زیباسازی در فضای تبلیغاتی پایتخت اکران شد.
بر اساس این گزارش در این اکران‌های فرهنگی به حدیثی از رسول خدا که می‌فرمایند: هر چه ایمان انسان کامل‌تر باشد به همسرش بیشتر اظهار محبت می‌نماید و الگوی یک زندگی علوی ازدواج آسان عشق پایدار پرداخته شده است.
اول ذی الحجه مصادف با سالروز ازدواج پر برکت حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) است. در تقویم رسمی ایران، سالروز ازدواج فرخنده و مبارک حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) که مصادف با اول ذی‌الحجه هر سال است به عنوان روز ازدواج نامگذاری شده است.
این روز خجسته به دلیل برکت ازدواج این دو معصوم گرانقدر تاریخ مناسبی برای زوج‌های جوان است تا جشن ازدواج خود را در این روز برپا کرده و با پیوند زدن دل‌های خود به زندگی امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س)، شادی خود را با این روز مبارک همزمان کرده و تلاش کنند زندگی خوب و پربرکتی مثل حضرت علی و فاطمه (س) داشته باشند.

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *