ارائه خدمات گردشگری به دانش‌آموزان مدارس مناطق کم‌برخوردار در نشست رئیس ستاد گردشگری شهر تهران و رئیس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران بررسی شد.

اولویت ارائه خدمات گردشگری به مدارس محلات کم‌برخوردار تهران

ارائه خدمات گردشگری به دانش‌آموزان مدارس مناطق کم‌برخوردار در نشست رئیس ستاد گردشگری شهر تهران و رئیس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران بررسی شد.به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران، ارائه خدمات گردشگری به دانش‌آموزان مدارس مناطق کم‌برخوردار در نشست رئیس ستاد گردشگری شهر تهران و رئیس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران بررسی شد. این جلسه با هدف تعاملات طرفین جهت بهبود توسعه و ترویج فرهنگ گردشگری در مدارس مورد بررسی قرار گرفت.
رئیس ستاد گردشگری در حاشیه این نشست بر ایجاد حس مسئولیت در نوجوانان برای حفظ میراث تاریخی و فرهنگی تأکید کرد و گفت: این تعامل در راستای ارتقاء، احیاء و حفظ فرهنگ و تاریخ شهر تهران از سوی دانش‌آموزان است.
احداث 3 مجتمع گردشگری در تهران
وی افزود: ستاد گردشگری در راستای همکاری مناطق 22گانه با آموزش و پرورش مناطق در سال جدید سیاست‌گذاری‌های جدیدی را انجام داده است که معرفی مکان رویدادهای انقلابی، تفریحی، تاریخی … و طراحی و اجرای تورهای ارزان‌قیمت برای دانش‌آموزان مدارس کم‌برخوردار از اقدامات پیش‌بینی شده است.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

آزادی دختر جوان از دام آدم ربایان بعد از 5 شبانه روز + جزئیات

حوادث رکنا: آدم ربایان در عملیات ضربتی شبانه در اسکو به دام افتادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *