اهتمام رییس جمهور شهید در موضوع خانواده

معاون امور زنان و خانواده گفت: رویکرد رییس جمهور از ابتدای دولت بحث خانواده محوری بود.
به گزارش خبرنگار مهر، نشست خبری اعلام جزئیات آغاز “طرح ملی سلامت” با همکاری وزارت بهداشت، وزارت آموزش و پرورش و معاونت زنان نهاد ریاست‌جمهوری انسیه خزعلی در خبرگزاری تسنیم برگزار شد.
خزعلی در این نشست اشاره به اهتمام که رئیس جمهور شهید به بحث خانواده و جنبش تعهد به خانواده که در سازمان ملل مطرح کردند گفت: به دنبال آن طرح این موضوع در سازمان ملل برنامه‌ها و نشست‌هایی برگزار شد و سند اولیه آن تهیه شد. رویکرد رئیس جمهور از ابتدای دولت بحث خانواده محوری بود.
وی افزود: یکی از چهار رکنی که در سند تحول مطرح شد بحث خانواده بود. در این سند در دو بخش به زنان و خانواده و جمعیت اختصاص داده شده است. همچنین در برنامه هفتم برای اولین بار یک فصل به زنان خانواده و جمعیت اختصاص پیدا کرده است. لذا خانواده و جمعیت و اهمیت آن با توجه به شرایط هجمه به خانواده که ما در دنیا شاهد و ناظر آن هستیم باید مورد توجه باشد و امیدواریم دولت بعد هم همین مسیر را ادامه دهد و کار را تکمیل کند.
در حال تکمیل…

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *