انهدام باند ۳ نفره زورگیر در دولت آباد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۳ سارق زورگیر دقایقی پس از سرقت خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۳ سارق زورگیر دقایقی پس از سرقت، خبر داد و گفت: تا کنون ۳ شاکی به کلانتری مراجعه و متهمان را شناسایی نموده اند.
سرهنگ محمد قاسم طرهانی گفت: با وقوع چند فقره سرقت و زورگیری از شهروندان این محدوده طی فروردین ماه امسال در محله “دولت آباد”، رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۶۷ این فرماندهی قرار گرفت.
این مقام انتظامی عنوان داشت: با توجه به حساسیت موضوع گشتزنی‌های پیاپی آغاز و سرانجام در چهاردهم فروردین ماه امسال ماموران گشت این کلانتری ۲ مظنون را که در حال تردد با موتورسیکلتی مسروقه بودند، مشاهده و برای دستگیری آنها اقدام کردند.
سرهنگ طرهانی افزود: متهمان در این تعقیب و گریز دستگیر شدند و در بازدید از وسایل همراه آنها یک قبضه سلاح سرد و سه دستگاه تلفن همراه مسروقه که به تازگی سرقت کرده بودند، کشف و به همراه متهمان به کلانتری منتقل شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ری ادامه داد: متهمان در تحقیقات به جرم زورگیری و سرقت با تهدید سلاح سرد اعتراف و پس از چند ساعت شاکیان و مالباختگان شناسایی شده و به کلانتری دعوت شدند.
سرهنگ طرهانی در پایان خاطرنشان کرد: با شکایت سه مالباخته، پرونده قضائی برای متهمان تشکیل و به همراه آنها به مراجع قضائی ارجاع شد.

همچنین ببینید

هشدار آموزش و پرورش به متقلبان احتمالی در امتحانات نهایی / «محرومیت سه ساله از امتحان»؛ مجازات همراه داشتن ابزار تقلب

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، گفت: ما در سال گذشته ۲۸۰۶ تخلف ثبت شده داشتیم که عمده‌ی تخلف ثبت شده، مربوط به همراه داشتن ابزار‌های تقلب توسط دانش آموزان، بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *