انهدام انبار لوازم آرایشی قاچاق در تهران

مأموران پلیس امنیت اقتصادی تهران با رصد فعالیت‌های یک انبار در خیابان ناصر خسرو، موفق به کشف ۷ هزار و ۷۴۰ قلم انواع لوازم آرایشی خارجی قاچاق به ارزش ۲۰ میلیارد ریال شدند.
رییس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف بیش از ۷ هزار انواع لوازم آرایشی خارجی قاچاق به ارزش ۲۰ میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش مهر، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری گفت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مأموران پلیس امنیت اقتصادی تهران مشخص شد مالک یک انبار کالا در محدوده خیابان ” ناصر خسرو ” تعداد فراوانی کالای قاچاق در این انبار تخلیه و دپو کرده است.
وی عنوان کرد: بررسی‌های مأموران حکایت از این داشت به تازگی به دفعات مختلف خودروهای مشکوک در این محل تردد داشته و مقادیری لوازم آرایشی و بهداشتی به داخل انبار تخلیه کرده‌اند.
سرهنگ افشاری به هماهنگی‌های قضائی اشاره کرد و افزود: در بررسی‌های بیشتر از این مکان ۷ هزار و ۷۴۰ قلم انواع لوازم آرایشی خارجی و فاقد مجوزهای قانونی کشف شد.
این مقام پلیسی گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعلام کرده‌اند.
وی از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکار کالا با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ و یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.

همچنین ببینید

نجات 18 زن در پی آتش‌ سوزی باشگاه ورزشی بانوان در اصفهان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان : با توجه به اینکه در این موتورخانه علاوه بر تجهیزات فنی، مواد آتش‌زا همچون پشم شیشه و فوم و نیز برخی وسایل باشگاه وجود داشت، شرایط برای گسترش حریق، بسیار خطرناک و حادثه‌آفرین بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *