سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از انفجار شدید در یک ساختمان مسکونی در میدان نامجو خبرداد.

انفجار شدید در یک ساختمان مسکونی در میدان نامجو

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از انفجار شدید در یک ساختمان مسکونی در میدان نامجو خبرداد.
جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۰:۱۵ بامداد امروز یک مورد حادثه انفجار به آدرس میدان نامجو خیابان شیخ صفی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.
وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی بود که در هر طبقه یک واحد ۴۴ متری قرار داشت. انفجار شدیدی در این ساختمان رخ داده بود و براثر شدت انفجار شیشه‌های ساختمان‌های مجاور تخریب شده بود همچنین شدت انفجار باعث شده بود تا دیواره‌های ساختمان‌های مجاور این ساختمان نیز تخریب شود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: در این ساختمان ۴ طبقه نیز سقف‌ها و دیوارها تخریب شده بود. در طبقه چهارم براثر انفجار یک آتش سوزی جزیی نیز اتفاق افتاده بود و یک آقای ۳۴ساله در همین طبقه چهارم دچار سوختگی شده بود و تحویل عوامل اورژانس شد. همچنین یک دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودرو در پارکینگ خسارت‌هایی را دیده بودند. با توجه به شدت حادثه خداراشکر محبوس شده نداشتیم.
ملکی تصریح کرد: ایمن‌سازی لازم انجام و محل تحویل عوامل انتظامی شد. براساس بررسی‌های اولیه کارشناسان آتش نشانی گمانه زنی اولیه کارشناسان نشت گاز و ایجاد جرقه می‌تواند عامل این حادثه باشد البته تحقیقات درخصوص علت حادثه همچنان ادامه دارد.

همچنین ببینید

نوجوان ۱۵ ساله اطلاعات بانکی ۱۳۰۰ نفر را سرقت کرد

پلیس فتای البرز از دستگیری یک نوجوان ۱۵ ساله که با استفاده از فیشینگ، اطلاعات بانکی بیش از ۱۳۰۰ نفر را سرقت کرده بود، خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *