انحراف اتوبوس در شرق سبزوار ۱۳ مصدوم بر جای گذاشت

حوادث رکنا: رییس اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: انحراف اتوبوس مسافربری در مسیر سبزوار به نیشابور منجر به مصدوم شدن ۱۳ سرنشین آن شد.
به گزارش رکنا، دکتر غلامعباس کافی پنجشنبه به خبرنگاران اظهار کرد: این انحرافی از جاده پیش از ظهر امروز برای اتوبوسی که از اصفهان راهی مشهد بود، در کیلومتر ۱۵ شرق سبزوار، در نزدیکی روستای “جلین” روی داد که بدون درنگ عوامل اورژانس به محل اعزام شدند.
وی افزود: مصدومان حادثه توسط آمبولانس‌های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امداد سبزوار انتقال یافتند.
کافی گفت: پنج نفر از مصدومان به دلیل جراحت‌های شدید در بخش‌های جراحی مغز و اعصاب، ارتوپدی و بخش زیر نظر اورژانس بستری شدند.
وی اضافه کرد: بعد از انتقال مصدومان و انجام اقدامات تخصصی و پاراکلینیکی هشت نفر از آنان پس از دریافت خدمات درمانی به صورت سرپایی، ترخیص شدند.
اکنون ۴۵ مرکز خدمات جامع سلامت فعال، ۳۱ پایگاه شهری و یک پایگاه روستایی، ۱۹۵ خانه بهداشت و ۶ بیمارستان زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به جمعیت شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در غرب خراسان رضوی خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌کنند.

همچنین ببینید

تصویب آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم/ احیای دانشگاه فرهنگیان با همت شهید جمهور

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه فعالیت خیرین با نگاه ویژه رئیس‌جمهور رونق بیشتری گرفت گفت:اولین آیین‌نامه برگرفته شده از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش یعنی آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم در هیأت وزیران مصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *