انتقام مرگبار در مقابل زندان کهنوج / قاتل پسرعموی خود را به رگبار بست

حوادث رکنا، ضاربی مسلح پس از آزاد شدن پسرعموی خود در یک مرحله در کهنوج و در مرحله دیگر در عنبرآباد به سمت او تیراندازی می‌کند که او و یک نفر دیگر را به قتل رسانده و ۲ نفر هم زخمی می‌شوند.
به گزارش رکنا ، گفته شده یکی از زخمی ها پرسنل بیمارستان ۱۲ فروردین کهنوج و دیگری راننده آمبولانس بودند.
فرماندار شهرستان کهنوج ضمن تایید حادثه در این مورد گفت: اولین حادثه در کهنوج رخ داد که ضارب پسرعموی خود را که از زندان خارج می‌شود با تیر می‌زند و مصدوم می‌شود.
علی شعبانی افزود: مصدوم را به بیمارستان کهنوج می‌فرستند تا به جیرفت اعزام شود اما در مسیر، ضارب با حمله به آمبولانس پسر عموی خود و شخص دیگری را به قتل می‌رساند.
پیش از آن هم پرستار و یکی از کارکنان بیمارستان کهنوج در اتفاقی جداگانه که با آمبولانس دیگری در تردد بودند به دلیل اینکه از سوی همین ضارب مسلح به اشتباه هدف گرفته می‌شوند و تصور می‌کند همان آمبولانس حامل پسرعمویش است مورد حمله قرار می‌گیرند و مصدوم می‌شوند.
پسر عموها در نزاعی که قبلا داشته‌اند یکی کشته می‌شود و یکی به زندان می‌افتد و امروز برادر فردی که پارسال کشته شده بود به پسرعمویش حمله کرده است. پیگیری برای بازداشت ضارب جریان دارد.

همچنین ببینید

حریق و انفجار گاز در اهواز ۸ مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مصدوم شدن هشت نفر در سه حادثه حریق و انفجار گاز خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *