انتقال هوایی ۴متخصص به ایرانشهر توسط اورژانس استان تهران

رئیس سازمان اورژانس استان تهران با اعلام خبر آمادگی اورژانس هوایی برای انتقال مجروحین حادثه تروریستی چابهار و راسک، از انتقال ۴ متخصص جراحی و بیهوشی به ایرانشهر توسط اورژانس هوایی استان تهران برای ارائه خدمت به مصدومان این حادثه خبر داد.
دکتر محمداسماعیل توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به اقدامات اورژانس هوایی برای رسیدگی سریع به مصدومان حادثه تروریستی چابهار و راسک اظهار کرد: پیرو دستور وزیر بهداشت مبنی بر رسیدگی ویژه به مجروحان حادثه تروریستی چابهار و راسک و لزوم پشتیبانی اورژانس هوایی، به دستور ریاست سازمان اورژانس کشور هواپیمای بال ثابت اورژانس استان تهران با همکاری هوانیروز برای انتقال 4 نفر از متخصصان جراحی و بیهوشی از کرمان به ایرانشهر اعزام شد‌.
وی افزود: همچنین هواپیمای دوم اورژانس استان تهران در حالت آماده‌باش صددرصدی قرار دارد تا در صورت نیاز به انتقال مصدومین از ایرانشهر به مجروحان این حادثه فوراً امدادرسانی کند‌.
دستور وزیربهداشت برای رسیدگی به مجروحان حادثه چابهار
رئیس سازمان اورژانس استان تهران گفت: اورژانس استان تهران خود را مکلف میداند که در تمام حوادث مسئولیت پشتیبانی و انتقال مصدومین را در سراسر کشور انجام دهد.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

حریق و انفجار گاز در اهواز ۸ مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مصدوم شدن هشت نفر در سه حادثه حریق و انفجار گاز خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *