انتقاد شدید پلیس به برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی

رئیس پلیس راهور فراجا با تأکید بر اینکه مصلی و نمایشگاه بین‌المللی محل مناسبی برای برگزاری نمایشگاه‌های بزرگی مانند نمایشگاه کتاب نیست، گفت: «محل برگزاری این رویداد‌ها باید به خارج از شهر تهران منتقل شود.»
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: «مصلی و نمایشگاه بین‌المللی محل مناسبی برای رویدادهای بزرگ نیست.» بخوانید… سرقت از غرفه کشورهای ترکیه و ویتنام در نمایشگاه کتاب نمایشگاه کتاب با حضور وزیر ارشاد رسما افتتاح شد نمایشگاه کتاب امسال کجا برگزار می‌شود؟ مصلی؛ میزبان نمایشگاه کتاب تهران!
به گزارش ایسنا، سردار سید تیمور حسینی در حاشیه ششمین همایش بین‌المللی مدیریت ایمنی و ترافیک که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران و … در سالن همایش‌های نورالرضا برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران، در پاسخ به پرسشی درباره برگزاری نمایشگاه کتاب گفت: بعضی وقت‌ها انسان از تکرار حرف‌هایی که بار‌ها به زبان آورده، ابا دارند. در مورد نمایشگاه کتاب هم همینطور است. ما بار‌ها اعلام کرده‌ایم که جای چنین نمایشگاه‌هایی در درون شهر نیست، زیرا بار ترافیک را بسیار سنگین‌تر می‌کند.
وی افزود: این محل‌ها محل مناسبی برای نمایشگاه‌های پر مخاطب نیست و به لحاظ قرارگرفتن در چند بزرگراه پرتردد و محله پر مساله است و در شرایط عادی، فوق اشباع است.
رئیس پلیس راهور فراجا ادامه داد: محل نمایشگاه کتاب و نمایشگاه بین‌المللی باید کاربری‌اش تغییر کند و منتقل شود به شهر آفتاب هر چند که در شهر آفتاب هم مشکلاتی ایاب و ذهاب و حمل و نقل عمومی داریم که باید برطرف شوند.
حسینی گفت: مصلی و نمایشگاه بین المللی محل مناسبی برای برگزاری این چنین نمایشگاه‌های بزرگ نیستند و محل برگزاری این رویداد‌ها باید به خارج از شهر تهران منتقل شود.

همچنین ببینید

درخواست طلاق زن عاشق پیشه بعد از ورشکستگی شوهرش

زنی که می‌گوید رفتار شوهرش بعد از ورشکستگی تغییر کرده است، از او طلاق گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *