انتقاد اهالی محله خاوران از رها شدگی بیش از ۱۰ ساله پروژه خروجی بزرگراه امام علی (ع)

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در تشریح بازدید از منطقه ۱۵ محله خاوران، گفت: اهالی محله نسبت به موضوعات مختلفی از جمله بلاتکلیفی بیش از ۱۰ ساله  پروژه خروجی بزرگراه امام علی (ع) و ضعف شدید نظافت محلات منطقه ۱۵ انتقاد داشتند.
علی خضریان سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در تشریح نشست جمع‌بندی نظارت میدانی خود و حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی از منطقه ۱۵ تهران و محله خاوران که با حضور مسئولان اجرایی و جمعی از رؤسای ادارات دولتی و اهالی این محله در مسجد امام حسن عسگری (ع) برگزار شد، گفت: در ابتدای این نشست گزارشی از عملکرد مجلس یازدهم در حوزه قانونگذاری و نظارت ارائه شد و پس از آن سئوالات و انتقادات نمایندگان اهالی محل پیرامون اقدامات مجلس به ویژه در موضوعات «شفافیت آرای نمایندگان، متناسب سازی حقوق بازنشستگان، مطالبه اجرای دقیق قانون رتبه بندی معلمان، افزایش حقوق و کاهش مدت خدمت سربازان وظیفه، لایحه عفاف و حجاب، مدیریت فضای مجازی، اجرای دقیق قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده» مطرح شد.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس افزود: در ادامه با توجه به بازدید صورت گرفته از منطقه ۱۵، مهمترین نکات مطرح شده از جانب اهالی محل، عدم ورود به موقع نیروی انتظامی به مشکلات هنجار شکنانه اجتماعی همچون مقابله با اراذل و اوباش و سگ گردانی بود.
وی ادامه داد: دیگر مورد مطرح شده از جانب اهالی محل، ضعف شدید نظافت محلات که این مسئله به وضوح در نظارت صورت گرفته قابل مشاهده بود و به نوعی احساس تبعیض بین مردم جنوب و شمال شهر نشان می‌‎داد.
خضریان اضافه کرد: با توجه به مطالبه اهالی این منطقه جهت پوشش فیبر نوری مقرر شد، این موضوع توسط مجمع نمایندگان استان تهران از وزارت ارتباطات پیگیری شود.
سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران افزود: یکی از مشکلات اهالی محل، عدم ساماندهی معتادان متجاهر و اراذل و اوباش تجمع کرده در محلی مخروبه در تقاطع خیابان مینایی – خاوران است که ضرورت دارد شهرداری منطقه ۱۵ با همکاری نیروی انتظامی نسبت به ساماندهی این مخروبه به فوریت اقدام کند.
وی تصریح کرد: یکی دیگر از مشکلات اهالی محله خاوران، رها شدن بیش از ۱۰ ساله تقاطع بزرگراه امام علی (ع) با خیابان خاوران است که با توجه به بلاتکلیفی آن در حال فرسودگی است لذا مجمع نمایندگان این موضوع را از شهرداری تهران پیگیری خواهد کرد.

همچنین ببینید

پانصد بانوی ایرانی در ندامتگاه‌های کشور زندانی هستند

سید اسداله جولایی رئیس هیات امناء ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با اعلام این خبر گفت: از جمعیت ۱۲۵۶۵ نفره زندانیان جرایم غیرعمد متاسفانه ۵۵۷ نفر را بانوان ایرانی شامل می‌شوند که عموما بابت عجز در پرداخت قروض، ضمانت‌های نابجا یاعدم استطاعت در تسویه اقساط در بند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *