امدادرسانی به ۱۲۴۴ نفر حادثه‌دیده تصادفات در چهارمحال و بختیاری

حوادث رکنا: در ایام نوروز در استان به یک هزار و ۲۴۴ نفر امدادرسانی شد، همچنین ۸۰ نفر مصدوم و ۲۱ نفر نیز به مراکز درمانی انتقال یافتند.
به گزارش رکنا، مسعود مثنوی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به حوادث ایام نوروز و امدادرسانی در این ایام، اظهار داشت: از 24 اسفندماه سال گذشته تا پایان ایام نوروز مجموعا به یک هزار و 339 حادثه دیده خدمت رسانی شد.
وی با اشاره به 27 پایگاه امداد و نجات نوروزی در استان که در این ایام مشغول خدمت رسانی بودند، مطرح کرد: 13 پایگاه جاده‌ای ثابت، 4 پابگاه امدادی موقت، 5 پایگاه امدادی کوهستان، 4 تیم توانی بانوان و یک پایگاه واکنش سریع در این مدت فعالیت کردند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری با اشاره وقوع 52 حادثه در این ایام در سطح استان، مطرح کرد: یک هزار و 339نفر و 406 خانوار در این مدت دچار حادثه شدند.
مثنوی با اشاره به فعالیت 185نیروی امدادی در قالب 58 تیم عملیاتی گفت: به یک هزار و 244 نفر امدادرسانی شد، همچنین 80 نفر مصدوم و 21 نفر نیز به مراکز درمانی انتقال یافتند.
وی با اشاره به نجات 791 نفر از حوادث و فوت 4 نفر در حوادث، خاطرنشان کرد: رهاسازی یک هزار و 164 نفر از برف و کولاک در استان نیز در این ایام صورت گرفت.

همچنین ببینید

توقیف خودرو با بیش از ۵۰ میلیون تومان خلافی

رئیس پلیس‌راه یاسوج: ماموران پلیس‌راه یاسوج-اصفهان حین گشت‌زنی، خودروی پژو پارس را به‌علت حرکات مخاطره‌آمیز و دارا بودن خلافیِ بالا توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *