افزایش خطر ریزش سنگ و بهمن در محور‌های کوهستانی البرز

البرز مدیرکل هواشناسی البرز گفت: با توجه به افزایش نسبی دما در مقایسه با چند روز گذشته شاهد آب شدن برف‌ها در ارتفاعات خواهیم بود که همین امر احتمال وقوع بهمن و ریز سنگ در محورهای کوهستانی را افزایش می‌دهد.ایسنا: آرش بهاروند احمدی اظهار کرد: امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن آسمان البرز صاف تا کمی ابری است و در ارتفاعات شاهد یخبندان هستیم.
وی ادامه داد: بررسی نقشه‌های پیش یابی هواشناسی نشان می‌دهد این وضعیت تا پایان هفته ادامه دارد. 💲بیت کوین از مرز 2میلیارد گذشت! توی چند دقیقه ثبت نامت توی بیت پین رو کامل کن و شروع به معامله کن شروع معامله تبلیغ
وی توضیح داد: طی این مدت میانگین کمینه دما در استان به سه درجه زیر صفر و بیشینه آن هم به ۱۰ درجه بالای صفر می‌رسد.
این مسئول اضافه کرد: با توجه به افزایش نسبی دما در مقایسه با چند روز گذشته شاهد آب شدن برف‌ها در ارتفاعات خواهیم بود که همین امر احتمال وقوع بهمن و ریز سنگ در محور‌های کوهستانی را افزایش می‌دهد.
مدیرکل هواشناسی البرز خاطرنشان کرد: بر این اساس از مسافران درخواست می‌شود از توقف در حاشیه محور‌های کوهستانی استان جدا پرهیز کنند.
بهاروند احمدی تصریح کرد: از مردم درخواست می‌شود در این شرایط از سفر‌های غیر ضروری خودداری کنند.

همچنین ببینید

گفتگو با پسر 16 ساله که نارنجک در دستانش منفجر شد / وحشت انفجار همه را از خانه هایشان بیرون کشید + عکس

حوادث رکنا: یکی از مصدومان سانحه وحشتناک انفجار مهیب نارنجک دست ساز در مشهد که از چنگال مرگ گریخته است، به خرید مواد اولیه ساخت نارنجک های دست ساز از یک ابزارفروشی اعتراف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *