اعمال محدودیت‌های ترافیکی ۶ روزه در جاده‌های مازندران

رئیس پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی ۶ روزه از امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه ۲۳ بهمن در محور‌های مواصلاتی مازندران خبر داد.ایسنا: سرهنگ یداله جهانتاب امروز در تشریح این خبر گفت: محدودیت‌های ترافیکی ۶ روزه از امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن تا روز دوشنبه ۲۳ بهمن در جاده‌های مازندران به شرح ذیل اعمال می‌شود.
محدودیت‌های تردد موتور سیکلت در کمترین زمان ممکن با یک ضامن و با کارمزد 2 تا 4 درصد ثبت نام تبلیغ
وی افزود: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ظهر امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه ۲۳ بهمن از جاده‌های کرج – چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است.
جهانتاب تصریح کرد: تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
محدودیت‌های ترافیکی جاده کندوان
این مسئول به محدودیت‌های ترافیکی در جاده کندوان اشاره کرد و گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ امروز چهارشنبه از مرزن آباد به کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از ابتدای پل زنگوله به چالوس یکطرفه خواهد بود.
وی ادامه داد: محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه در محور مذکور روز پنجشنبه ۱۹ بهمن به شرح ذیل اعلام می‌شود: از ساعت ۰۸:۳۰ دقیقه از مرزن آباد به تهران (شمال به جنوب) انسداد به صورت کامل اعمال می‌شود.
همچنین از ساعت ۱۰ صبح ابتدای پل زنگوله (انت‌های دهانه شمالی تونل البرز به چالوس) تردد بصورت یک طرفه انجام می‌شود.
به گفته جهانتاب، از ساعت ۲۳ طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می‌شود.
رئیس پلیس راه مازندران به محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه در محور مذکور روز یکشنبه ۲۲ بهمن به شرح ذیل اعلام کرد و یادآور شد: از ساعت ۱۲ از ابتدای آزادراه تهران- شمال اعمال محدودیت تردد به مقصد چالوس و از ساعت ۱۳ از ابتدای پل زنگوله (انت‌های دهانه شمالی تونل البرز به چالوس) ممنوعیت تردد اعمال می‌شود.
وی اضافه کرد: همچنین از ساعت ۱۵ از مرزن آباد به تهران (شمال به جنوب) یکطرفه و از ساعت ۲۴ طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه اعمال می‌شود.
رئیس پلیس راه مازندران به پیش بینی اعمال محدودیت تردد در صورت پر حجم بودن ترافیک در محور‌های استان اشاره کرد و گفت: محدودیت تردد در محور مذکور از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز‌های جمعه و دوشنبه ۲۰ و ۲۳ بهمن، از ساعت ۱۴ از ابتدای آزادراه تهران-شمال اعمال ممنوعیت تردد به مقصد چالوس و از ساعت ۱۵ از ابتدای پل زنگوله (انت‌های دهانه شمالی تونل البرز) به چالوس انسداد کامل انجام می‌شود.
وی افزود: از ساعت ۱۷ از مرزن آباد به تهران (شمال به جنوب) یکطرفه و از ساعت ۲۴ طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه اجرا می‌شود.
اعمال محدودیت‌های ترافیکی جاده هراز
جهانتاب به اعمال محدودیت‌های ترافیکی جاده هراز اشاره کرد و یادآور شد: در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مامورین پلیس راه محدودیت یک طرفه مقطعی روز‌های چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و یکشنبه مورخ‌های ۱۸، ۱۹، ۲۰و ۲۲ بهمن ماه به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بلعکس انجام خواهد شد.
وی با اعلام اینکه در اجرای طرح محدودیت‌های ترافیکی در راه‌های مواصلاتی مازندران در محور کندوان، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است، تصریح کرد: تردد تمامی تریلر‌ها از محور هراز کماکان ممنوع است.
رئیس پلیس راه مازندران خاطرنشان کرد: تردد همه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه ۱۸ و ۱۹ بهمن همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های جمعه، شنبه و یکشنبه ۲۰، ۲۱ و ۲۲ از محور هراز ممنوع است.
این مسئول افزود: اجرای این محدودیت‌های منوط به افزایش حجم تردد در جاده‌های استان خواهد بود و با توجه به شرایط ترافیکی محور‌ها هرگونه تردد در ساعت و یا نحوه اجرا محتمل خواهد بود.
به گفته جهانتاب، مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴و ۲۱۸۲۴۴۲۰با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

همچنین ببینید

(تصاویر) زنان در دنیای ۱۰۰ سال قبل؛ از ملکه کره تا رقصنده هندی

فرانک کارپنتر، عکاس و جهانگرد آمریکایی، درست یکصد سال قبل از دنیا رفت، اما پیش از آن، او توانست مجموعه‌ای عظیم و ارزشمند از عکس‌هایی را فراهم کند که زوایایی گوناگون از فرهنگ‌ها و آداب و رسوم مردم جهان درابتدای قرن بیستم را به نمایش می‌گذارند. در اینجا گزیده‌ای از عکس‌هایی را می‌بینیم که او از زنان اهل کشور‌های مختلف جهان گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *