رئیس پلیس راهور شرق استان تهران گفت: تردد و توقف خودرو و موتور در مسیرهای راهپیمائی روزقدس در شرق استان تهران ممنوع است.

اعلام محدودیت‌های ترافیکی روز جهانی قدس در شرق استان تهران

رئیس پلیس راهور شرق استان تهران گفت: تردد و توقف خودرو و موتور در مسیرهای راهپیمائی روزقدس در شرق استان تهران ممنوع است.
به گزارش ایلنا، سرهنگ «علی سلیمانی» رئیس پلیس راهور شرق استان تهران اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی روز جهانی قدس در روز جمعه در شرق استان تهران اجرا می‌شود.
وی افزود: در سطح معابر ورامین محدودیت‌ها از ساعت هفت صبح روز جمعه ۱۷ فروردین ماه از میدان امام حسین (ع) به سمت میدان امام خمینی (ره) و به سمت مسجد صاحب الزمان (عج) اعمال و تا پایان برگزاری مراسم راهپیمایی و نماز جمعه ادامه خواهد داشت.
رئیس پلیس راهور شرق استان تهران افزود: در دیگر شهرستان‌ها نیز در مسیرهای راهپیمایی تردد و توقف هرگونه خودرو و موتورسیکلت ممنوع است و مأموران راهنمایی و رانندگی اجازه تردد به هیچ خودرویی را نخواهند داد.
سلیمانی اضافه کرد: برای اینکه حضور مردم در راهپیمایی تسهیل شود، ناوگان حمل و نقل عمومی استان به ویژه اتوبوسرانی اقدام به جابه جایی مسافران از میادین اصلی به سمت مسیرهای راهپیمایی خواهند کرد.
وی از شهروندان خواست، با خودروی شخصی به محل برگزاری راهپیمایی نیایند و برای ایاب و ذهاب از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

همچنین ببینید

توقیف خودرو با بیش از ۵۰ میلیون تومان خلافی

رئیس پلیس‌راه یاسوج: ماموران پلیس‌راه یاسوج-اصفهان حین گشت‌زنی، خودروی پژو پارس را به‌علت حرکات مخاطره‌آمیز و دارا بودن خلافیِ بالا توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *