اعلام جرم دادستانی رضوانشهر علیه مدیران آبفا و بهداشت شهرستان

دادستان شهرستان رضوانشهر: باتوجه به اینکه کلرزنی و ضدعفونی کردن آب شبکه برعهده اداره آبفا و نظارت مناسب و مستمر برعهده شبکه بهداشت و درمان شهرستان رضوانشهر بوده و سلامت مردم از وجوه مهم حقوق عامه است لذا برای مدیر اداره آب و فاضلاب و همچنین مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان اعلام جرم انجام گرفته است.
دادستان رضوانشهر برای مدیران آب و فاضلاب و شبکه بهداشت و درمان شهرستان رضوانشهر به اتهام ترک فعل و عدم نظارت بر حسن انجام کار اعلام جرم کرد.
به گزارش ایسنا، هادی نیرومند امروز در گفت‌وگویی با اشاره به ماجرای مسمومیت تعدادی از شهروندان رضوانشهری مشکوک به استفاده از آب‌ آلوده در روز جمعه، هشتم تیرماه گفت: بعداز نمونه‌گیری انجام شده مشخص شد میزان کلر موجود در آب شرب شبکه صفر بوده است.
دادستان شهرستان رضوانشهر افزود: باتوجه به اینکه کلرزنی و ضدعفونی کردن آب شبکه برعهده اداره آبفا و نظارت مناسب و مستمر برعهده شبکه بهداشت و درمان شهرستان رضوانشهر بوده و سلامت مردم از وجوه مهم حقوق عامه است لذا برای مدیر اداره آب و فاضلاب و همچنین مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان اعلام جرم انجام گرفته است.
وی هرگونه ادغام آب آشامیدنی و فاضلاب در شبکه آب رضوانشهر را به شدت رد کرد.

همچنین ببینید

افزایش ۲۰ درصدی تعهد اشتغال طی سال جاری در استان تهران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به افزایش ۲۰ درصدی تعهد اشتغال استان از تلاش برای ایجاد ۱۸۰ هزار شغل تا پایان سال جاری خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *