اشتغال و خودکفایی مددجویان مهم‌ترین سیاست کمیته امداد است

رییس هیأت امنای کمیته امداد گفت: اشتغال و خودکفایی مددجویان مهم‌ترین سیاست کمیته امداد است.
به گزارش خبرگزاری مهر، آیت‌الله محسن کازرونی در سفر به استان خراسان جنوبی با حجت‌الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان خراسان‌جنوبی و امام جمعه بیرجند دیدار کرد.
وی در این دیدار با اشاره به اهمیت کار کمیته امداد بر لزوم اطلاع‌رسانی اقدامات این نهاد به آحاد جامعه تاکید کرد و گفت: یک سوم اشتغال ایجاد شده در کشور در سال‌های گذشته توسط کمیته امداد انجام شده است.
آیت‌الله کازرونی با بیان اینکه از سال ۹۴ با ورود این مجموعه به موضوع اشتغال و خودکفایی اقدامات چشمگیری در این رابطه انجام شد، اظهار کرد: اشتغال از مهم‌ترین اقدامات کمیته امداد بوده است و سال گذشته با حضور شهید آیت‌الله رئیسی، جشن خودکفایی ۱۰۰ هزار مددجو برگزار شد.
رئیس هیأت امنای کمیته امداد خاطرنشان کرد: در کنار موضوع اشتغال، ساخت مسکن برای محرومان هم در اولویت قرار دارد و سال گذشته بیش از ۳۳ هزار واحد مسکن به مددجویان تحویل شد.
حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی و امام جمعه بیرجند نیز در این دیدار گفت: با توجه به آمارهای موجود کمیته امداد در زمینه خودکفایی مددجویان تحت حمایت موفق عمل کرده است.
وی ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که برگرفته از حکومت علوی است از همان ابتدا به دنبال پیاده کردن عدالت اجتماعی در جامعه بوده است و امروز کمیته امداد به یک جریان بسیار قدرتمندی در حمایت از محرومان و محرومیت‌زدایی در کشور تبدیل شده است.

همچنین ببینید

حمله با چاقو به اتوبوس مدرسه ژاپنی در چین

یک زن ژاپنی و فرزندش که در ایستگاه اتوبوس بودند، زخمی شدند، اما جانشان در خطر نیست و به بیمارستان منتقل شدند. یک زن چینی هم که راهنمای اتوبوس بود مورد اصابت چاقو قرار گرفت و در وضعیت وخیمی قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *