استانداری خراسان رضوی: سیل دیروز ۷ قربانی گرفت

«علاوه بر پنج فوتی سیل دیروز در مشهد یک نفر نیز در روستای «سرغایه» مشهد نیز مفقود است. ۱۵۰ خانواده سیل زده در مشهد اسکان یافته‌اند و حدود ۳۰۰ نفر نیز به صورت انفرادی در مناطق شهری و روستایی به ویژه در روستای سلطان آباد بخش احمدآباد اسکان داده شده اند.»
سرپرست مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: شمار جانباختگان سیل دیروز، چهارشنبه در استان خراسان رضوی به هفت نفر افزایش یافته است. بخوانید… (ویدیو) تصاویری عجیب از ورود سیل به بزرگراه کلانتری مشهد (ویدیو) وزیر کشور در پی سیل مشهد: این سه نفری که فوت کرده‌اند، کفن و دفنشان مجانی انجام شود نایب رئیس شورای عالی استان‌ها: اگر قصوری در سیل مشهد رخ داده باشد، حتما به مرجع قضایی معرفی می‌شود (ویدیو) لحظه عجیب ورود سیل و حرکت خودرو‌ها در کوچه‌های سیدی مشهد
به گزارش ایرنا، رضا عباسی نیشابوری روز پنجشنبه افزود: از این تعداد پنج نفر مربوط به مشهد و ۲ نفر نیز از روستاهای فریمان هستند.
وی گفت: تلاش برای امدادرسانی و مشخص شدن وضعیت مفقودان همچنان ادامه دارد.
فرماندار مشهد نیز اظهار داشت: علاوه بر پنج فوتی سیل دیروز در مشهد یک نفر نیز در روستای «سرغایه» مشهد نیز مفقود است.
محسن داوری افزود: ۱۵۰ خانواده سیل زده در مشهد اسکان یافته‌اند و حدود ۳۰۰ نفر نیز به صورت انفرادی در مناطق شهری و روستایی به ویژه در روستای سلطان آباد بخش احمدآباد اسکان داده شده اند.
وی، وضعیت روستاهای بخش مرکزی را مناسب ارزیابی کرد و گفت: سیلاب مشکلات و خساراتی در جاده میامی و در روستای «چنارک» بخش رضویه ایجاد کرده و هم اکنون خدمت‌رسانی به این منطقه ادامه دارد.
بر اساس اعلام هواشناسی خراسان رضوی از روز سه‌شنبه سامانه بارشی پرقدرتی کنونی در استان فعال گردید، این سامانه تا اوایل هفته آینده بارش‌های رگباری همراه با رعد و برق و صاعقه، بارش تگرگ توام با وزش باد شدید و آبگرفتگی، رواناب و سیلاب را در پی دارد.
هواشناسی خراسان رضوی همچنین نسبت به بارش تگرگ، کاهش نسبی دما و امکان اختلال در سیستم حمل و نقل استان در این فاصله زمانی هشدار داده است.

همچنین ببینید

درخواست طلاق زن عاشق پیشه بعد از ورشکستگی شوهرش

زنی که می‌گوید رفتار شوهرش بعد از ورشکستگی تغییر کرده است، از او طلاق گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *