احتمال ریزش سنگ و بهمن در جاده‌های کوهستانی البرز

مدیرکل هوا شناسی البرز عنوان کرد: رگبار ساعتی برف، مه آلودگی، یخبندان و وزش باد شدید در استان البرز پیش بینی می‌شود.تسنیم: مدیرکل هوا شناسی البرز با تشریح آخرین وضعیت آب و هوای این استان در ۲۴ ساعت آینده، از احتمال ریزش سنگ و بهمن در جاده‌های کوهستانی خبر داد.
آرش بهاروند احمدی اظهار داشت: تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی ازگذر موج ناپایدار و ضعیفی از استان البرز تا فردا سه‌شنبه است که به موجب آن بعضی ساعات وزش باد شدید، افزایش ابر، مه آلودگی و به ویژه در ارتفاعات و جاده های کوهستانی رگبار های ساعتی برف پیش‌بینی می‌شود. حراج 2+2 پوشاک کروم آغاز شد!🤩 (به مدت محدود) دریافت تخفیف تبلیغ
وی افزود: گفتنی است مطابق با هشدار سطح نارنجی ارتفاعات و جاده های کوهستانی همچنان دارای خطر سقوط بهمن و ریزش سنگ و لغزندگی سطح جاده را دارند.
مدیرکل هوا شناسی البرز عنوان کرد: رگبار ساعتی برف، مه آلودگی، یخبندان و وزش باد شدید در استان البرز پیش بینی می‌شود.
بهاروند احمدی گفت: سقوط بهمن، ریزش سنگ، اختلالات در معابر و کاهش دید و لغزندگی سطح جاده ها از مخاطرات این سامانه در سطح استان است.
وی با اشاره به اینکه هم‌استانی‌ها در مصرف نهاده های انرژی صرفه جویی نمایند تا دچار مشکل نشوند، عنوان کرد: مسافران حین تردد از جاده های کوهستانی، تجهیزات زمستانی و وسایل گرمایشی و زنجیر چرخ با خود همراه داشته باشند.

همچنین ببینید

در جلسه دادگاه امیر تتلو چه گذشت؟ / صبح دیروز در دادگاه انقلاب اسلامی برگزار شد+ عکس

حوادث رکنا: نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات امیرحسین مقصودلو ملقب به «تتلو» در حالی برگزار شد که در این جلسه فقط نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت و اقدامات مجرمانه متهم را در فضای مجازی تشریح کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *