شهردار منطقه ۱۵ تهران از آمادگی تفرجگاه نرجس خاتون (س) (مسگرآباد) در فصل تابستان برای میزبانی از شهروندان خبرداد.

آمادگی تفرجگاه نرجس خاتون (س) در منطقه ۱۵ برای میزبانی از شهروندان

شهردار منطقه ۱۵ تهران از آمادگی تفرجگاه نرجس خاتون (س) (مسگرآباد) در فصل تابستان برای میزبانی از شهروندان خبرداد.
به گزارش خبرگزاری برنا،محمد شیری شهردار منطقه ۱۵ تهران با اشاره به آمادگی تفرجگاه نرجس خاتون (س) (مسگرآباد) در فصل تابستان برای میزبانی از شهروندان گفت: این تفرجگاه با وسعت ۱۸۶ هکتار، بام شرقی تهران محسوب می‌شود.
وی در ادامه به تامین زیرساخت‌های این مجموعه اشاره کرد و افزود: ۱۷۰ هزار متر طول لوله کشی آب، نصب ۳۴ پایه چراغ، نصب ۲۸ المان پارکی، احداث ۲ سرویس بهداشتی، نصب یک مجموعه وسیله بازی کودکان، نصب ۲ ست بدن سازی و … از جمله این اقدامات است.
شهردار منطقه اضافه کرد: همچنین  برای رفاه شهروندان و ورود خودرو‌ها به مجموعه، خط کشی‌های ترافیکی در تمامی معابر این تفرجگاه انجام و سرعت گیر‌های استاندارد به دلیل شیب زیاد در این محدوده نصب و لکه گیری آسفالت انجام شده است.
شیری با اشاره به اینکه فاز اولیه جنگل کاری مجموعه تفرجگاه، توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با همکاری شهرداری تهران انجام و افتتاح شد افزود: توسعه، تکمیل و تجهیز زیرساخت‌های اساسی تفرجگاه از اولویت‌های مدیریت شهری منطقه بود تا محیط را برای حضور و بهره مندی  شهروندان منطقه به ویژه محله‌های مسگرآباد و مسعودیه که در مجاورت این مجموعه قرار دارند آماده کنیم.
شهردار منطقه در پایان  با پرداختن به توسعه گردشگری طبیعی در میان شهروندان، اظهار امیدواری کرد: این تفرجگاه به عنوان یک پیشنهاد گردشگری در جنوب شرق پایتخت برای ایجاد فضایی شاد و مفرح برای خانواده‌ها در ایام تابستان و ایجاد فضای عکاسی خانوادگی و … معرفی شود. انتهای پیام/

همچنین ببینید

جزئیات حریق در بیمارستان شریعتی تهران/بیمارستان قبلا اخطار ایمنی دریافت کرده بود

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران آخرین وضعیت حریق رخ داده در بیمارستان شریعتی تهران را تشریح کرد و گفت که این بیمارستان قبلا اخطار ایمنی دریافت کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *