آغاز ثبت‌نام کادر درمان داوطلب برای مراسم اربعین حسینی

رییس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر گفت: کادر درمان داوطلب و موکب داران درمانی تا پایان تیر ماه فرصت دارند تا در سایت مرکز پزشکی حج و زیارت ثبت نام کنند.
به گزارش خبرنگار مهر، سید علی مرعشی، رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از آغاز ثبت‌نام کادر درمان داوطلب برای مراسم اربعین حسینی خبر داد و گفت: داوطلبان تا پایان تیرماه فرصت دارند تا در سایت مرکز پزشکی حج و زیارت ثبت نام کنند.
وی افزود: همچنین داوطلبانی که موکب درمانی در اربعین دارند با توجه به اینکه لازم است مجوزهای موکب‌های درمانی را از مرکز پزشکی حج و زیارت دریافت کنند، باید در سایت ثبت نام کنند.
مرعشی همچنین در خصوص تخصص‌های مورد نیاز اظهار داشت: پزشک عمومی و پزشکان متخصص قلب، داخلی، زنان، اطفال، طب اورژانس و روان پزشکی، مغز و اعصاب تخصص‌هایی است که اعزام می‌کنیم و با توجه به این تیم ما در بیمارستان‌های عراق هم مستقر خواهند شد، تیم جراحی و بی هوشی هم به طور کامل در این ایام در خدمت زائرین اباعبدالله خواهند بود.

همچنین ببینید

همکاری و سعه‌صدر هموطنان در هنگام رویت دسته‌های عزاداری در معابر

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از هموطنان خواست در خصوص حضور دسته‌های عزاداری در معابر سعه‌صدر داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *