آزار شیطانی زن جوان توسط مشاور قلابی کسب‌وکار

مرد شیطان صفتی که در اقدامی هولناک، زن جوانی را هدف آزار و اذیت قرار داده بود، دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، چندی قبل، زن جوانی به یکی از کلانتری‌های جنوب استان تهران رفت و هنگامی که مقابل افسر نگهبان قرار گرفت، گفت: به دنبال مشاوره برای کسب و کارم بودم که با مرد جوانی آشنا شدم؛ قرار شد تا به دفتر کارش واقع در شرق استان تهران بروم. هنگامی که وارد آنجا شدم با آبمیوه‌‌ای که تعارف کرد، بی‌هوش شدم و هنگامی که چشمانم را باز کردم، پی بردم هدف تجاوز قرار گرفته‌ام. مرد شیطان‌صفت در شرکت خود، من را تهدید کرد که اگر با کسی درباره این ماجرا صحبت کنم با فیلم‌های سیاه آبرویم را خواهد برد.
پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده، با دستور قضایی، زن جوان برای آزمایش‌های اولیه به پزشکی قانونی اعزام شد که در این شاخه از تحقیقات مشخص شد شاکی هدف جنایت سیاه قرار گرفته است.
با توجه به حساسیت موضوع، تیم جنایی در نخستین گام، راهی شرکت موردنظر شدند و با اقدامات اطلاعاتی هویت اصلی متهم را شناسایی کردند و متوجه شدند که عنوان شغلی مشاوره کسب و کار او، جعلی است.
اشتباهی دوستم را به قتل رساندم!
ماموران در گام بعدی، با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از هماهنگی‌‌های لازم با مراجع قضایی وی را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند.
متهم در جریان تحقیقات ابتدایی صراحتاً به آزار شیطانی زن جوان در شرکت خود با شگرد جعل عنوان مشاور ویژه کسب‌وکار اعتراف کرد.
به گزارش تسنیم، متهم برای سیر مراحل قانونی پرونده به زندان اعزام شد و تحقیقات قضایی همچنان ادامه دارد.
انتهای پیام/

همچنین ببینید

پلمب ساختمان انجمن جامعه‌شناسی ایران توسط شهرداری تهران

در اقدامی ناگهانی، شهرداری تهران، ساختمان انجمن جامعه‌شناسی ایران را پلمب کرد. این اقدام با واکنش‌های گسترده‌ای از سوی جامعه‌شناسان و فعالان علوم اجتماعی روبرو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *