آخرین وضعیت ترافیک در جاده‌های شمالی کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک سنگین در محور‌های شمالی کشور و یک‌طرفه شدن جاده چالوس در ساعت ۱۴ خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیک محور‌های کشور اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در محور چالوس مسیر شمال به جنوب حدفاصل ماسال تا مجلار و حدفاصل مکارود تا هزارچم و محدوده‌های ولی آباد، سیاه بیشه و نساء سنگین گزارش شده است.
وی از ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب در محدوده‌های کلرد، بایجان، وانا و آب اسک خبر داد.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا تصریح کرد: تردد در محور فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت روان گزارش شده است.
وی گفت: برابر اعلام قبلی از ساعت ۱۱ محدودیت تردد از ابتدای آزادراه تهران شمال به سمت چالوس اجرا می‌گردد تا در ادامه با تخلیه بار ترافیکی محور چالوس به تهران در ساعت ۱۴ یک‌طرفه شود.
منبع: فارس

همچنین ببینید

کف و سقف نرخ لباس فرم مدارس اعلام شد

عاطفه سادات مدبرنژاد در گردهمایی شورای معاونین و مدیران کل آموزش و پرورش کشور در اصفهان گفت: از استان‌ها خواسته شده است که با همکاری مراجع مربوطه و برگزاری جلساتی با اداره صمت و اتحادیه‌های مرتبط، نرخ لباس فرم دانش‌آموزی را بر اساس کیفیت و جنس لباس تعیین و به والدین اطلاع‌رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *