آخرین وضعیت ترافیک در جاده‌های شمالی؛ چالوس از ساعت ۱۴ یک‌طرفه می‎ ‎شود

«تردد در محور فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت روان گزارش شده است. بنابر اعلام قبلی از ساعت ۱۱ محدودیت تردد از ابتدای آزادراه تهران شمال به سمت چالوس اجرا می‌گردد تا در ادامه با تخلیه بار ترافیکی محور چالوس به تهران در ساعت ۱۴ یکطرفه شود.»
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور و یک طرفه شدن جاده چالوس در ساعت ۱۴ خبر داد. بخوانید… ترافیک سنگین در محور کندوان به سمت تهران-کرج تردد از کرج و آزادراه به شمال ممنوع شد ترافیک سنگین در محور چالوس و هراز تراموا به تهران می‌رسد؟
به گزارش فارس، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیک محورهای کشور اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در محور چالوس مسیر شمال به جنوب حدفاصل ماسال تا مجلار و حدفاصل مکارود تا هزارچم و محدوده‌های ولی آباد، سیاه بیشه و نساء سنگین گزارش شده است.
وی از ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب در محدوده‌های کلرد، بایجان، وانا و آب اسک خبر داد.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا تصریح کرد: تردد در محور فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت روان گزارش شده است.
وی گفت: برابر اعلام قبلی از ساعت ۱۱ محدودیت تردد از ابتدای آزادراه تهران شمال به سمت چالوس اجرا می‌گردد تا در ادامه با تخلیه بار ترافیکی محور چالوس به تهران در ساعت ۱۴ یکطرفه شود.

همچنین ببینید

تصویب آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم/ احیای دانشگاه فرهنگیان با همت شهید جمهور

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه فعالیت خیرین با نگاه ویژه رئیس‌جمهور رونق بیشتری گرفت گفت:اولین آیین‌نامه برگرفته شده از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش یعنی آیین‌نامه مهارت آموزی در دولت سیزدهم در هیأت وزیران مصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *