آخرین وضعیت از دانشجویان مصدوم حادثه ریزش سقف کلاس دانشکده اقتصاد دانشگاه رازی

حوادث رکنا: روابط عمومی دانشگاه رازی کرمانشاه از ترخیص هر ۱۱ دانشجو مصدوم حادثه ریزش سقف کاذب دانشکده اقتصاد و کارآفرینی این دانشگاه از بیمارستان خبر داد.
به گزارش رکنا، روابط عمومی دانشگاه رازی کرمانشاه عصر روز دوشنبه اعلام کرد: تنها برای یکی از دانشجویان مصدوم این حادثه از ناحیه دست آتل گیری انجام شد و همه از بیمارستان ترخیص شدند.
شایان ذکر است، ساعت حدود ۱۳ امروز ۲۴ اردیبهشت ماه به دنبال وقوع طوفان لحظه‌ای سقف کاذب ۲ کلاس درس دانشکده اقتصاد و کارآفرینی دانشگاه ریزش کرد و ۱۱ دانشجوی حاضر در این کلاس ها دچار مصدومیت جزئی شدند که بلافاصله اقدامات درمانی سرپایی توسط اورژانس دانشگاه برای آنها انجام و جهت اطمینان از سلامتشان، همه آنها به بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه اعزام شدند.
در حال حاضر با تایید پزشک متخصص، کلیه مصدومان این حادثه پس از انجام معاینات و رادیولوژی از بیمارستان ترخیص شدند و خوشبختانه آسیب جدی به هیچ یک از دانشجویان وارد نشده است.
دانشگاه رازی کرمانشاه حدود ۱۲ هزار دانشجو و ۵۰۰ استاد و عضو هیات علمی دارد.

همچنین ببینید

رانش زمین در «پاپوآ گینه نو»؛ بیش از ۶۷۰ نفر کشته شدند + فیلم

رکنا: بر اساس برآوردهای جدید مقامات محلی، بیش از ۶۷۰ نفر بر اثر رانش زمین در شمال پاپوآ گینه نو که روز جمعه رخ داد، جان خود را از دست داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *