سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع حریق در انبار خرما در خیابان تختی خبر داد.

آتش سوزی در انبار بزرگ خرما در خیابان تختی/فیلم

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع حریق در انبار خرما در خیابان تختی خبر داد.
جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۰۴:۰۴ بامداد در خیابان تختی نرسیده به خیابان مولوی یک مورد حریق در یک مجتمع اداری و انباری به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اطلاع داد شد.
وی ادامه داد: بلافاصله ۴ ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی بالابر هیدرولیکی و تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شد، محل حادثه یک انبار بزرگ به وسعت ۸ هزار متر که هم دفاتر اداری در آن وجود داشت و هم انبارهای نگهداری خرما در آن واقع شده بود. در طبقه دوم بخشی به وسعت ۵۰۰ متر دچار حریق شده بود. نمای داخل انبارها و دفاتر همه از متریال چوب و کامپوزیت کار شده بود که به سرعت شعله‌ور می‌شود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: آتش به سقف‌های شیروانی سرایت کرده و باعث تخریب آن‌ها از داخل شده بود و در حال سرایت به سایر نقاط بود. با حضور به موقع آتش نشانان به سرعت عملیات آغاز شد و در حال حاضر آتش خاموش شده و محل ایمن‌سازی شده است.
به گفته وی ۴ نفر در این انبار حضور داشتند که با حضور آتش نشانان از محل خارج شده و خداروشکر در این حادثه مورد مصدومیت گزارش نشده است.

همچنین ببینید

برخورد مرگبار پراید با تپه در جاده ایوانکی به گرمسار

ایسنا/سمنان مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از انحراف از جاده و برخورد با تپه در جاده ایوانکی به گرمسار با یک جان‌باخته خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *