آتش‌سوزی کارگاه تولید اسپری شهرک صنعتی اراک مهار شد

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک گفت: آتش‌سوزی مهیب کارگاه تولید اسپری تست جوش شهرک صنعتی شماره یک اراک مهار شد.
محسن فضلی پنجشنبه شب افزود: این حادثه ساعت ۱۹:۱۹ دقیقه امروز (پنجشنبه) به آتش‌نشانی اراک اعلام شد که با توجه به حجم بالای آتش و مواد مشتعل زای موجود، ۶ تیم خودرویی از ستاد فرماندهی به محل اعزام شد.
وی بیان کرد: چهار خودروی اطفای حریق، ۲ دستگاه تانکر پشتیبانی و یک دستگاه خودروی نجات در این عملیات با ۲۳ آتش‌نشان حضور داشتند.
سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک ادامه داد: آتش نشانان بلافاصله پس از حضور در محل با اطمینان از قطع برق و گاز کارگاه، به چند گروه تقسیم و عملیات اطفاء، تهویه، جستجو و خروج بشکه‌های مواد قابل اشتعال و سیلندرهای گاز را شروع کردند.
فضلی با بیان اینکه این حادثه خوشبختانه مصدومیت و تلفات جانی نداشت، افزود: هم‌اکنون آتش خاموش، ایمن‌سازی محل به طور کامل انجام شده و محل برای بررسی حادثه تحویل کارشناسان می‌شود.
۲۴۲ آتش‌نشان در ۱۱ ایستگاه وظیفه اجرایی کردن اهداف سازمان آتش نشانی اراک را برعهده دارند.

همچنین ببینید

رانش زمین در «پاپوآ گینه نو»؛ بیش از ۶۷۰ نفر کشته شدند + فیلم

رکنا: بر اساس برآوردهای جدید مقامات محلی، بیش از ۶۷۰ نفر بر اثر رانش زمین در شمال پاپوآ گینه نو که روز جمعه رخ داد، جان خود را از دست داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *